Для турботливих мам

Мама може бути логопедом

З моєю програмою ви можете бути логопедом для своєї дитини

100+
дітей заговорили зі мною
10
років досвіду
98%
позитивних результатів
Мама займається з дитиною

Мої програми

від 1,5 до 4 років

Програма запуску мовлення "Перші кроки"

Програма запуску мовлення "Перші кроки"

Детально описані завдання та ігри, які ви легко можете реалізувати в домашніх умовах. Мої рекомендації допоможуть Вам відслідковувати прогрес вашої дитини.

Відгуки мам

Л
Ліліана

"Став більш уважніший, трохи спокійніший, більше повторює, краще розуміє звернену мову, більше часу може провести за робочим столом виконуючи завдання. Гарно дякуємо за роботу!"

Н
Наталя

"Доброго дня. Хочу ще раз подякувати за вашу консультацію. Ваші рекомендації дійсно допомагають. З'явилися нові слова. І хоча вимовляє не все слово, а тільки перший склад у 1 типі ССС, але склад вже такий, як повинен бути. А не просто повторення на своїй мові. Ще раз щиро дякую. Буду працювати і на далі."

А
Алія

"Ми дуже раді, що знайшли такого спеціаліста! Ходили з сином два місяці у великий логопедичний центр, де було багато занять і коштувало це набагато дорожче, але там він не повторив жодного звуку, жодних результатів ми не побачили. З Вами ж він почав повторювати вже з першого заняття! Минув лише місяць, а дитина вже говорить словами! Дякуємо, що знайшли підхід, викликали інтерес до занять і навчили його говорити!"

І
Ірина

"Дуже сподобалася консультація, підхід до дитини, і як в кінці оцінили розвиток. Дякую, що направили мене в правильний напрямок. Вже почала більш голосніше і по складах пропрацьовувати слова, які по факту неправильно вимовляв і результати є, звісно це не за один раз, і це постійна робота. Також дякую за те, що підмітили слабе місце Марка, тепер починаю більше цікавитися фонематичним сприйняттям і буду пробувати розвивати даний напрямок більш поглиблено. Дякую за вашу роботу."

О
Оксана

"Я задоволена, бачу результат. Почав більше повторювати за нами. І загалом більше говорити. Стараюсь говорити деякі слова по складах, щоб повторював то 2-3 склада каже"

Є
Євгенія

"Дякуємо вам за вашу роботу. Ми вже дуже гарно розмовляємо."

Якщо у Вас є додаткові запитання

Ви можете записатись на консультацію і задати будь-які запитання. Я з радістю допоможу вам розібратися в особливостях розвитку мовлення вашої дитини.